По повод 102 години от Великата октомврийска социалистическа революция имаше репетиция със специалното участие на продуцента Весо Зл. Идеята бе да се чуе новият саунд (клавир, бас, барабани, китара и мандолина). Продуцентът каза: "Голяма каша, засега нищо." И както винаги бе прав.
Все пак се възстановиха от архива още 5 парчета. Идеята е до края на годината да се направи някаква фестивална изява.
И най-важното за репетицията: снимахме се (то не е хвалба, но е все пак документалистика).
ПП. В прикачения файл: Full As The Sea (версия "мазе").
От гурбет в Германия се завръща Александър Антов (брат на Огнян), който е професионален пианист. Сашо поема клавира и вече има кой да партнира в солата с мандолината.
Първа репетиция при Васко - без бас, но с 6 парчета трасирани, от което едно авторско на новия член на бенда.
Правят се пробни репетиции с изцяло китарна структура на звука.
Басистът не е съгласен и доволен, иска на всяка цена и клавир.
Буна Померанца посрещна и Новата 2019-а с минута мълчание.
Да е честита новата, бог да пази старите.