БП Хале 3 Live мина експериментално по две писти (редуващи се):
(1) „Бат“ Невен (китара) и Сергей Глинков (бас) - импровизационен съпровод и твърд репертоар на Невен от Бургас.
(2) БП с китара Глинков и т.н. - с изключение на китарата и барабаните експериментът бе неуспешен с крахов свършек.
Репетиция.
След постпандемично хиберниране Буната ще се прокашля на живо в Хале 3 - свободната младежка зона в бившата полиграфия. В състав: Сергей Глинков - китара, Огнян Антов - бас, Ники Гръмотевицата - барабани.
(В скоби и на ухо казано: титуляр-басът Роберто е в София, след тежък грип, но вече мърдал. Дидо (последният барабанист) се премести от Варна в град под Балкана и вече не е в наличност. Гръмът - първият ударник на БП - нямаше против да се включи.)
Дано репетициите са били успешни, хм.